Gokuzz - 2012-10-21 13:36:53

A więc tak. Mamy do wyboru 3 profesje:

http://sf.kalais.net/images/mag.jpg    http://sf.kalais.net/images/woj.jpg    http://sf.kalais.net/images/rog.jpg
  Maga      Wojownika  Zwiadowce

Aby zobaczyć poszczególne, dodawane statystyki przy profesji, kliknij właściwy obrazek powyżej

Zwiadowca
Pod względem statystyk najlepszy jest zwiadowca. Włada broniami dystansowymi. Charakterystyczne dla zwiadowcy są uniki. Im więcej dodajemy w zręczność tym więcej unikamy ciosów przeciwnika. Niestety Mag nas uderza zawsze. Jest to dobre na wojowników. Ciekawe jest to, że przy wybraniu zwiadowcy dostajemy +1 do siły, jak i również do inteligencji. W sklepie niemożliwe jest zakupienie broni wręcz ani różdżki czy laski. W misjach nie możemy jak i w sklepie znaleźć broni nie należących pod naszą profesję. Preferuję do zwiadowcy wybrać elfa. Choć odejmuje po jednym punkcie siły i inteligencji, otrzymujemy za to 2 punkty zręczności, co ponownie zwiększa szansę na nasz unik przed ciosem. Uważam iż pod zwiadowcę najgorszą rasą jest krasnolud. Odejmuje nam wtedy aż 2 punkty zręczności! Jeżeli wybrałeś właśnie zwiadowce twoja gra będzie jakby ułatwiona. Świetna przygoda czeka na ciebie w świecie Shakes & Fidget! Na co jeszcze czekasz?!

Mag
Mag to świetny wybór jeżeli chcesz przeważać swoją siłą uderzeń w wojnach gildiy. Mag posiada bardzo duży DMG. Kiedy dodajemy dużo w szczęście i inteligencje naszej siły nie da się porównać do zwiadowcy czy wojownika. Mag ma bardzo mało życia. To już zależy od statystyk. Przeważnie mniej dodajemy do wytrzymałości niż inteligencji. W sklepie nie jest możliwe zakupienie broni wręcz lub broni dystansowej. Tak samo nie możemy znaleźć takich przedmiotów w misjach. Najlepszą rasą dla maga jest Mroczny elf. Jako jedyny w świecie Shakes & Fidget dodaje jakiś punkt do inteligencji. Jak i zwiadowca czeka nas łatwa rozgrywka.

Wojownik
Wojownik to właściwie profesja wypchana punktami życia znanymi też po angielsku jako HP [Hit Points], a po polsku jako PŻ [Punkty Życia]. Już przy samym starcie dostajemy 5 punktów do wytrzymałości. Nie będziemy mieli zbyt wielkiego DMG, lecz świetnie możemy tankować wojny gildii. Świetną taktyką jest używanie mikstur życia jednocześnie z eliksirem nieśmiertelności, który dodaje nam aż 25% naszego całego życia! Duży pancerz zezwala na odbieranie mniejszego DMG. Najlepszą rasą dla wojownika jest Demon, dzięki któremu zyskujemy nawet 3 punkty siły! Niestety tracimy przy tym aż 3 punkty szczęścia, które są mało potrzebne tej profesji. Wybranie wojownika to utrudnienie rozgrywki. Ciężka przygoda czeka was po wybraniu tej profesji, ale jaka później z tego satysfakcja, że mamy już 200 level!

jak obliczyc procent tlłuszczu w organizmie kombinezon przeciwpromienny scoundrels nostale www.dyrtownia.pun.pl tancerz ostrzy margonem umiejetnosci