#1 2012-10-21 19:06:56

Gokuzz

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-21
Posty: 7
Punktów :   

Którą rasę wybrać?

Do wyboru mamy 8 ras. Każda różni się dodaniem punktów do statystyk oraz wyglądem rzecz jasna. Podobne rasy są w bardzo znanej grze ,,World Of Warcraft''. Możemy zauważyć, że przy złej rasie czyli: Ork, gnom, mroczny elf, demon kąty avatara są czerwone, a u ludzi, elfów, krasnoludów i gnomów niebieskie. Po prawej stronie znajduje się horda czyli zła rasa, a po lewej alianci czyli dobra rasa. Wiesz jaką rasę wybrać? Czytaj niżej, a się dowiesz!

Alianci:

Człowiek
http://sf.kalais.net/images/m_human.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_human.jpg
Siła: 0
Zręczność: 0
Inteligencja: 0
Wytrzymałość: 0
Szczęście: 0
Opis:
Człowiek to najgorsza rasa jaką możemy wybrać. Nie dodaje żadnych statystyk i przy starcie gorzej będzie nam się walczyć z przeciwnikami na arenie jak i zwykłymi stworami w misjach z karczmy. Nie ma co więcej mówić o tej rasie. Przechodzimy dalej.

Elf
http://sf.kalais.net/images/m_elf.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_elf.jpg
Siła: -1
Zręczność: +2
Inteligencja: 0
Wytrzymałość: -1
Szczęście: 0
Opis:
Elf to długo usza, dosyć słaba rasa. Zazwyczaj wybiera się ją do zwiadowcy choć to nie najlepszy wybór. Nie zalecam do Elfa brać wojownika. Tracimy wtedy 1 punkt siły i 1 punkt wytrzymałości. Choć mało osób zna się na statystykach dodawanych po wybraniu profesji i ras to mało jest wojowników Elfów. Mag to także nie najlepszy wybór, ale nie zaszkodzi poeksperymentować.

Krasnolud
http://sf.kalais.net/images/m_dwarf.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_dwarf.jpg
Siła: 0
Zręczność: -2
Inteligencja: -1
Wytrzymałość: +2
Szczęście: +1
Opis:
Krasnoludy to niskie, grubasy lubiące sobie popić piwko. Charakteryzują się brodą czy wąsami, warkoczykami. Przy takim składzie statystyk trudno wybrać profesję, ale proponuję wojownika. Nie ma dużego wyboru. Przejdźmy dalej.

Gnom
http://sf.kalais.net/images/m_gnome.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_gnome.jpg
Siła: -2
Zręczność: 3
Inteligencja: -1
Wytrzymałość: -1
Szczęście: 1
Opis:
Gnomy to kolejne malutkie stworzenia. Przeważnie mają śmieszne, duże uszy. Już na pierwszy rzut oka widać, że dobrze by było zrobić zwiadowcą. Jest to bardzo dobry pomysł. Gnom to jedyna rasa, która dodaje aż 3 punkty zręczności. Nie proponuję wybierać wojownika. Jest to wtedy zły wybór.
Horda:

Ork
http://sf.kalais.net/images/m_orc.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_orc.jpg
Siła: 1
Zręczność: 0
Inteligencja: -1
Wytrzymałość: 0
Szczęście: 0
Opis:
Orkowie to zielone, umięśnione potwory. Ostre zębiska aż same wychodzą z ich ust. Charakteryzują się różnorodnymi, bojowymi malunkami na ich twarzach i ciałach. Za dużo dodanych statystyk tutaj nie mamy, ale dobrze byłoby wybrać wojownika.

Mroczny Elf
http://sf.kalais.net/images/m_darkelf.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_darkelf.jpg
Siła: -2
Zręczność: 2
Inteligencja: 1
Wytrzymałość: -1
Szczęście: 0
Opis:
Mroczny Elf ma tak samo długie uszy jak zwykły Elf jednak jest cały ciemno niebieski. Uwielbiają się skradać. Złym wyborem jest wojownik. To jedna z najgorszych ras do wojownika. Najlepszym wyborem jest zwiadowca, a trochę gorszym mag.

Goblin
http://sf.kalais.net/images/m_goblin.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_goblin.jpg
Siła: -2
Zręczność: 2
Inteligencja: 0
Wytrzymałość: -1
Szczęście: 1
Opis:
Goblin to kolejna rasa o zielonej karnacji. Niskie z podłużną głową. Posiadają czerwone, żółte i inne twardówki co daje im upity wygląd. Kolejne osobniki o długich szpiczastych uszach. Mają szalone fryzury, ale przeważnie mężczyźni są łysi. Złym wyborem jest i wojownik, i mag. Najlepiej po prostu wziąć zwiadowce.

Demon
http://sf.kalais.net/images/m_demon.jpghttp://sf.kalais.net/images/f_demon.jpg
Siła: 3
Zręczność: -1
Inteligencja: 0
Wytrzymałość: 1
Szczęście: -3
Opis:
Demon... Nie trzeba chyba tłumaczyć co to za istota. Czerwona karnacja, ostre zębiska i wielkie rogi. Jak inne niektóre rasy mają szpiczaste uszy, ale nie tak długie. Mają czerwone oczy. Rzadko u jakichś występują włosy. Jest to jedyna rasa, która dodaje aż 3 punkty do siły! Już od razu widać, że najlepiej wziąć wojownika. Zwiadowca to najgorszy wybór do demona. Niestety Odejmuje nam aż 3 punkty szczęścia.

Offline

 

#2 2012-10-23 15:19:53

Devus12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Którą rasę wybrać?

Świetny poradnik. Brawo!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chocolatenostale.pun.pl jak założyć hodowla dzownic szyfr gaderypoluki o co chodzi www.100tzn.pun.pl znaczenia dnia tygodnia urodzenia